DUK – CleanGuru

Susisiekime, mes Jums padėsime išsirinkti tinkamiausią tvarkytoją!

Lukas 8 699 02693
Ieva    8 633 36369
Užsisakyk!

Dažniausiai užduodami klausimai

Klientams

CLEANGURU mobiliąją programėlę nemokamai galite atsisiųsti iš Google Play ir AppStore. Susivedus duomenis apie valomas patalpas programėlė akimirksniu paskaičiuos Jūsų užsakytos paslaugos kainą.
Atsiskaityti galima mokėjimo kortele (kreditine arba debetine), kuri palaiko internetinių atsiskaitymų funkciją.
Taip pat galite sumokėti pavedimu, per programėlėje suformuotą nuorodą.
Taip, iš karto po apmokėjimo patvirtinimo gausite sąskaitą-faktūrą Jūsų nurodytu el. paštu.
Ne. Už visas suteiktas paslaugas atsiskaitoma saugiu atsiskaitymu kortele (kreditine arba debetine), kuri palaiko internetinių atsiskaitymų funkciją arba pavedimu.
Taip, Jūsų mokėjimai, atlikti per CLEANGURU mobiliąją programėlę yra apsaugoti (SSL sertifikatais).
Jungiantis prie CLEANGURU mobiliosios programėlės, paspauskite nuorodą priminti slaptažodį ir savo el. paštu gausite naujus prisijungimus.
Jūsų paskyroje prie įvesto užsakymo rasite parinktį “atšaukti?” (tik tiems užsakymams, kurie dar nepradėti). Atšaukti užsakymą galima likus ne mažiau nei 24 val. iki užsakymo vykdymo pradžios. Jeigu užsakymą atšaukiate likus mažiau nei 24 val., bet daugiau nei 6 val. – tokiu atveju nuo Jūsų kortelės nuskaitoma 25 proc. atšaukto užsakymo vertės; jeigu atšaukiate likus mažiau nei 6 valandoms – 100 proc. atšaukto užsakymo vertės.
Telefonu atsisiųskite mobiliąją programėlę CLEANGURU, svetainėje paspauskite mygtuką Užsisakyti, nurodykite savo adresą ir užpildykite papildomus duomenis dėl valymo apimties. Tai užtruks tik kelias minutes.
Suvedus užsakymo duomenis, programėlė automatiškai paskaičiuos, kiek preliminariai laiko užtruks mūsų tvarkytoja. Bet kuriuo atveju, ji tvarkysis ne ilgiau nei 8 valandas.
Jums tereikia tvarkytoją įsileisti ir galite ją palikti darbuotis. Patariame susitarti su tvarkytoja, kad likus maždaug 1 val. iki tvarkymosi pabaigos, informuotų Jus, kad Jūs spėtumėte atvykti ir ją išleisti. Bet kuriuo atveju programėlė Jus papildomai informuos, kada tvarkytoja baigs darbus. Jeigu planuojate raktus tvarkytojai palikti tam tikroje vietoje, parašykite tai komentaruose, kad tvarkytoja žinotų kur juos rasti. Šią informaciją matys tik Jūsų pasirinkta tvarkytoja ir programėlės administratorius.
Taip, kai atliksite užsakymą, jis liks programėlės atmintyje (užsakymų sąraše), ir seno užsakymo pagrindu galėsite ypač greitai užsisakyti paslaugą pakartotinai.
Taip. Pasinaudojus mūsų paslaugomis, nepamirškite įvertinti mūsų tvarkytojos žvaigždutėmis.
Jei užsakote tvarkytoją pirmą kartą, ar norite ją išbandyti prieš užsakydami periodiniam namų valymui, rekomenduojame pirmiausiai paprašyti generalinio valymo. Tokiu būdu tvarkytoja kruopščiai iššveis namus ir toliau galės palaikyti tokią tvarką. Paprastojo ir generalinio valymo detalūs skirtumai:
Atliekami darbai Paprastasis Generalinis
Dulkių valymas nuo visų paviršių, baldų bei spintelių išorės, taip pat organizacinės technikos (išskyrus ekranus, monitorius ir klaviatūras)
Valoma tik ranka pasiekiamame aukštyje

Dulkių valymas nuo visų šviestuvų (neardant)
Valoma tik ranka pasiekiamame aukštyje
Veidrodžių ir stiklinių paviršių valymas (be langų)
Grindų ir kilimų siurbimas sausuoju būdu, grindų plovimas, grindjuosčių valymas
Kruopščiai valomi visi užkampiai, atitraukiant lengvai pastumiamus baldus
Šiukšlių surinkimas iš šiukšlių dėžių ir išnešimas į kliento nurodytus konteinerius, šiukšlių maišelių keitimas.
Virtuvės baldų ir įrangos paviršių valymas, nuriebalinimas (neįsisenėjusio purvo)
Indų iki 10 vienetų plovimas/indų sudėjimas į indaplovę
Vonios ir virtuvės santechnikos įrangos (praustuvo, vandens maišytuvo, vonios, dušo/garo kabinos, klozeto, bide) valymas, nukalkinimas, dezinfekavimas
Dėmių nuo sienų valymas (pavienės didesnės dėmės, nešvarumai prie jungiklių ir pan., t.y. ne ištisinis sienų valymas)
Langų valymas iš abiejų pusių, kai nereikalinga speciali įranga (bokštelio, kopėčių, pailginti valytuvai, grandikliai).
Radiatorių valymas (neardant)
Kruopštus plytelių ir plytelių tarpų valymas vonioje ir virtuvėje
Gartraukio, orkaitės, viryklės valymas
Mikrobangų krosnelės valymas

Tvarkytojams

Į telefoną atsisiunčiate Cleanguru partneriams skirtą programėlę, užpildote registracijos formą, prisijungiate ir, administratoriui patvirtinus Jūsų profilį, įrašote pageidaujamas darbo valandas ir laukiate užsakymų.
Darbo grafikas priklausys nuo Jūsų pasirinkimo. Dirbkite Jums patogiu metu.
Kai Jūsų rekomenduoti atsakingi ir kruopštūs pažįstami prisijungs prie Cleanguru ir atliks 3 klientų gerai įvertintus valymus, Jūs gausite 25 € premiją. Daugiau informacijos rasite prisijungę prie savo profilio.
Norint prisijungti prie Clenguru bendruomenės reikia kelių dalykų:
a. Noro teikti tvarkymosi paslaugas klientams namuose ir ofisuose ir noro tai daryti gerai.
b. Užpildyti duomenis mūsų registracijos formoje.
c. Turėti individualios veiklos pažymą/jos numerį įrašant programėlėje registracijos formoje.
d. Turėti neteistumo pažymą, pateikiant jos originalą arba kopiją el. paštu.
Individualios veiklos pažyma – tai dokumentas, kuris patvirtina, kad asmuo yra įregistravęs vykdomą veiklą Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI) ir gali ja verstis. Individualios veiklos pažymą galima gauti Valstybinėje mokesčių inspekcijoje arba elektroniniu būdu prisijungus prie Mano VMI ⦁ www.vmi.lt/manovmi .
Neteistumo pažymą išduoda VĮ Registrų centras. Ją galima užsisakyti gyvai nuvykus į artimiausią VĮ Registrų centro filialą arba elektroniniu būdu (daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą)